Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Пацієнтів із COVID-19 лікуватимуть у Зіньківській лікарні, – міська рада

Пацієнтів із COVID-19 лікуватимуть у Зіньківській лікарні, – міська рада

Для мешканців Зіньківської громади відновили лікування пацієнтів з COVID-19 на базі Зіньківської міської центральної лікарні. 

Раніше мешканці Зіньківської громади лікувалися далеко за межами місця їх постійного проживання – в медичних закладах Миргорода, Полтави, Гадяча, повідомили у Зіньківській міській раді. 

Відтепер стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього, які за медичними показаннями потребують госпіталізації, надаватимуть у стаціонарі Зіньківської міської центральної лікарні. На сьогодні лікарня на стадії підписання відповідного договору з Національною службою здоров’я України.

За інформацією директора Зіньківської міської лікарні Олександра Запорожченка, для хворих на коронавірусну хворобу виділили частину ліжок на базі інфекційного відділення (в Опішні) та терапевтичного відділення Зіньківської міської центральної лікарні.

Зіньківська лікарня забезпечена необхідним медичним персоналом та резервом медикаментів і виробів медичного призначення для надання хворим меддопомоги на коронавірусну хворобу. Також лікарня забезпечена киснем для кисневої терапії.

Фото Зіньківська міська рада

Система Orphus