Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Отримати тисячу гривень зможуть всі повністю вакциновані українці, незалежно від дати щеплення, – Денис Шмигаль

Отримати тисячу гривень зможуть всі повністю вакциновані українці, незалежно від дати щеплення, – Денис Шмигаль

Іноземні партнери оцінили ініційовану Президентом України програму з виплати 1 тис. грн вакцинованим як одну з найкращих програм і методик у цьому напрямку.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Урядовий портал.

За словами Глави Уряду, програма має дві цілі: насамперед підтримка малого й середнього бізнесу, а також мотивація людей до вакцинування від COVID-19.

«Ми підтримаємо 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це креативні індустрії, кіно й театри, музеї, спортивні центри та внутрішні залізничні й авіаперевезення. Ця підтримка буде значною, якщо врахувати, що ми ставимо за мету вакцинувати 20-24 млн українців», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що скористатися програмою зможуть всі громадяни України, щеплені двома дозами вакцини, незалежно від того, коли вони її отримали.

«Програмою зможуть скористатися через застосунок або портал Дія ті, хто мають відповідні COVID-сертифікати. Дія сформує віртуальну платіжну картку, якою можна буде скористатися для оплати послуг у визначених напрямках», — зауважив очільник Уряду

Нагадаємо, їх можна буде витратити на придбання квитків у кінотеатр, театр, на концерт, на заняття спортом та подорожі Україною потягом або літаком тощо. Податків на цю 1000 гривень нараховуватися не буде. Ці кошти жодним чином не вплинуть на отримання субсидії.

Денис Шмигаль додав, що програма діятиме з 19 грудня цього року до 18 грудня наступного.

Нагадаємо, Уряд на реалізацію цієї ініціативи виділив 3 млрд грн на 2021 рік та 3 млрд грн – на початку 2022 року з можливим розширенням фінансування.

Система Orphus