Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Опалення 109 мікрорайону знову під загрозою, – Полтавагаз

Опалення 109 мікрорайону знову під загрозою, – Полтавагаз

Фахівці АТ «Полтавагаз» готові максимально швидко виконати частину своєї роботи по підключенню котельні 109 мікрорайону до газової мережі. 

Про це повідомили в АТ “Полтавагаз”.

“У вересні цього року «Полтаватепло» зверталися до «Полтавагазу» з приводу приєднання котельні 109 мікрорайону до газової мережі. Оператор ГРМ надав перелік документів та  проконсультував в питанні виконання техумов на  нове газове обладнання. 29 вересня «Полтаватепло» подало заяву про укладення договору на розподіл природного газу.  Уточнимо: підписання договору – це завершальна стадія в процесі підготовки до пуску газу на об’єкт. Після його укладення споживач може підписати договір з газопостачальником, а  Оператор ГРМ має подати енергоносій до котельні. До цього має бути виконано ряд техумов та надано відповідні документи. Їх «Полтавагаз» не отримав.  Чи можна подавати газ на підприємство без розуміння того яке саме обладнання там стоїть, чи готове воно до повноцінної роботи, чи проведена перевірка його безпечності? Питання риторичні, адже   пускати газ у таку «чорну діру» небезпечно та незаконно! У відповідь на подану заяву АТ «Полтавагаз» 6 жовтня направило лист з роз’ясненнями про дії, що мають виконати «Полтаватепло» перед підписанням договору. Замовний лист «Полтаватепло» не прийняло.  9 листопада «Полтавагаз» знову отримало заяву на приєднання, на яку повторно була направлена відповідь 12 листопада”, – йдеться у повідомленні “Полтавагаз”.

“Звертаємо увагу керівництва області, міста та громадськості:  без відповідних погоджень газ до котельні не надійде. При підключенні до мережі в обов’язковому порядку мають бути виконані 2 умови: Дотримання чинного законодавства, Безпечність пуску газу”, – йдеться у зверненні АТ “Полтавагаз”.

Система Orphus