Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Одноразове добровільне декларування: роз’яснення полтавських податківців

Одноразове добровільне декларування: роз’яснення полтавських податківців

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області розповіли, на яку адресу декларанта одноразової (спеціальної) добровільної декларації контролюючим органом направляється запит щодо надання ним пояснень та підтверджуючих документів.

Відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) – це декларація, в якій відображаються, зокрема, відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України).

Крім того, формою Декларації передбачено зазначення декларантом своєї податкової адреси (місця проживання).

Таким чином, запит щодо надання декларантом пояснень або підтверджуючих документів направляється контролюючим органом за адресою, яка зазначена таким декларантом у поданій Декларації. При цьому, інформація про направлення зазначеного запиту буде відображатися також в Електронному кабінеті декларанта.

Система Orphus