Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Обдарованих вокалістів і танцюристів запрошують до участі в обласному телешоу-конкурсі “Естрадна веселка”

Обдарованих вокалістів і танцюристів запрошують до участі в обласному телешоу-конкурсі “Естрадна веселка”

Вже другий рік поспіль дистанційно і понад 25 років у Пирятині проводиться обласний телешоу-конкурс дитячої пісні і танцю “Естрадна веселка”, засновником якого був відомий на Полтавщині активний громадський діяч, музикант, вокаліст, прекрасний організатор Володимир Прокопенко.

Нині конкурс носить його ім’я.

Пирятинська громада організовує, а Департамент культури і туризму Полтавської ОДА, Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури протягом всіх цих років надає фінансову та організаційну підтримку і сприяє проведенню безкоштовного заходу, який охоплює близько 500 учнів різних соціальних категорій мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих студій, гуртків.

Основним завданням конкурсу є виховання обдарованої молоді на найкращих зразках світової та української музичної культури, сприяння розвитку та популяризації хореографічного та вокального мистецтва. Тому приймають участь, як сольні виконавці, так і ансамблі у двох номінаціях: “Вокал” (естрадний, джазовий) та “Хореографія” (естрадна, сучасна).

“Останні 10 років маю честь бути в складі журі – і хочу відмітити важливу мету проведення заходу: пошук та підтримку юних обдарувань нашого регіону та реалізацію їх духовного та творчого потенціалу. Багато переможців різних років обрали мистецтво за свою майбутню професію та навчаються у престижних вищих навчальних закладах та уславлюють Полтавщину не тільки на теренах України але й далеко за її межами”, – підкреслила важливість події директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліна Богодиста.

Деталі проведення конкурсу: до 26 листопада триватиме прийом заявок учасників; з 29 листопада до 10 грудня працюватиме професійне журі; 16 грудня відбудеться висвітлення відео-концерту переможців конкурсу на сторінці facebook і каналі Youtube Пирятинського культурно-громадського центру. Заявки приймають за адресою: pyriatyn.kgc@gmail.com.

Марія Бойко

Система Orphus