Ви тут:
Суспільство 

Нова українська авіакомпанія запустила свій сайт та розпочала продаж квитків

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines запустила свій сайт

Вже можна забронювати квитки на рейси авіакомпанії.

Як повідомляє ЦТС, нова українська авіакомпанія, яка виконує польоти на літаках Ан-148, заробила вебсайт.

На сайті перевізника зазначено, що в період осінньо-зимової навігації 2021/2022 будуть доступні регулярні внутрішні рейси Запоріжжя-Київ, Київ-Львів, Чернівці-Київ, Львів-Харків, Львів-Дніпро, а також міжнародні – Київ- Амман та Чернівці-Стамбул.

Водночас у розкладі польотів рейси Львів-Дніпро, Київ-Амман та Чернівці-Стамбул наразі не вказані.

Що стосується тарифів, то ціни на переліт в один бік стартують від 48 дол. у тарифі Promo та 72 дол. у тарифі Basic. Максимальні ціни в тарифі Premium сягають 226 дол..

Читайте також: Авіація ДСНС України допомагає гасити осередки лісових пожеж у Туреччині

Як зазначає перевізник, при купівлі авіаквитків вартість зазначається у гривнях за курсом на день оплати.

Власне, купівля квитків також доступна онлайн. Наприклад, можна придбати квитки на рейси Київ-Запоріжжя, починаючи з 21 листопада. Переліт в обидві сторони обійдеться мінімум у 2503 грн., при цьому тариф включатиме перевезення 7 кг ручної поклажі та 23 кг багажу.

Нагадаємо, що раніше в Air Ocean Airlines заявили, що авіакомпанія працюватиме за класичною моделлю як регіональний перевізник із двома класами обслуговування: економ та преміум-економ. Базовим аеропортом стане Київ (Жуляни). Також літаки авіакомпанії зможуть базуватись у регіонах, наприклад, у Чернівцях.

Перевізник здійснюватиме внутрішні рейси, сполучаючи українські міста між собою не лише через Київ. На міжнародних напрямках Air Ocean Airlines зробить ставку на польоти з невеликих регіональних аеропортів, де немає великої пропозиції.

Система Orphus