Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Ноутбук кожному вчителю”: Пирятинська громада отримала ще 70

“Ноутбук кожному вчителю”: Пирятинська громада отримала ще 70

Декілька місяців тому освітні заклади Пирятинщини отримали від міської ради 100 ноутбуків.

“Але, ми не зупинилися на цьому – і вже сьогодні освітяни Пирятинщини отримали ще 70 ноутбуків та оргтехніку!” – прокоментував голова громади Андрій Сімонов.

Оргтехніку придбано у рамках проєкту Міністерства цифрової трансформації “Ноутбук кожному вчителю”. Фінансування закупівлі здійснювалося у співфінансуванні з державного та місцевих бюджетів.

Пирятинська громада у рамках реалізації проєкту отримала 70 ноутбуків, частка співфінансування бюджету громади становить 471 523 гривні.

Сьогодні придбану техніку було передано керівникам шести опорних навчальних закладів – Пирятинського ліцею, Пирятинського ліцею №4, Пирятинського ліцею №6, Березоворудської, Новомартиновицької та Теплівської шкіл.

Окрім цього, для належної організації освітнього процесу, за кошти минулорічної освітньої субвенції, для всіх закладів освіти громади було придбано принтери, мультимедійні дошки та іншу оргтехніку. Ту частину з них, яка передбачена для вищеназваних шкіл, теж було передано сьогодні, решта закладів отримають належну їм техніку найближчим часом.

Марія Бойко

Фото: з фейсбук-сторінки Андрія Сімонова

Система Orphus