Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Ніко Лапунов: чарівник, який творить казки

Ніко Лапунов: чарівник, який творить казки

Клуб європейського кіно Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки провів чергову теплу й творчу зустріч.

Чи любите ви казки? Як давно ви хоча б подумки поверталися у світ дитинства? Чи любите ви мріяти? З таких запитань розпочалася зустріч із Ніко Лапуновим, головним режисером Полтавського академічного обласного театру ляльок (в рамках Кіномистецької вітальні).

Ніко Лапунов – людина-оркестр: він і актор, і викладач, і художник по костюмах, а ще – відкрита, щира, творча особистість. Учасники зустрічі «зазирнули» за лаштунки театру ляльок, дізналися, як народжується лялька, скільки часу йде на підготовку однієї вистави. Цікавою для всіх присутніх була розповідь Ніко Лапунова про колекцію дизайнерського одягу «Nico Lapunov Studio», показ якої відбувся в Барселоні; люневільську вишивку, що вражає своєю красою та довершеністю.

Згадали також і знакові вистави Полтавського академічного обласного театру ляльок «Леді в лавандовому» та «Великий льох», які стали справжніми мистецькими подіями в житті міста. Ніко Лапунов виявився цікавим співрозмовником – тож, незважаючи на сутінки за вікном, присутні ще довго не хотіли розходитися: обговорювали почуте, ділилися враженнями.

Захід підготувала і провела Тетяна Гусар, координаторка Центру (Пункту) європейської інформації.

Фото: Центр європейської інформації ПОУНБ ім.І.П.Котляревського

Перейти до вмісту