Невдалий сезон: “Шахтар” разом з “Динамо” вилетіли з Ліги Чемпіонів

Невдалий сезон: “Шахтар” разом з “Динамо” вилетіло з Ліги Чемпіонів

Українські клуби зайняли останні місце у своїх групах, через що країна вперше за багато років втратила грандів у єврокубках ще перед Новим роком.

Як розповіли у донецькому клубі, вирішальним фактором всієї зустрічі з “Інтером” став нападник італійців Джеко.

На 61-й хвилині Едін Джеко обвідним ударом метрів із 20 влучив точно в лівий від себе кут і відкрив рахунок. А за шість хвилин боснійський форвард відгукнувся на подачу Перишича й головою вколотив м’яч до сітки, оформивши дубль. “Шахтарю” нічого не лишалося, крім як ризикувати і всією командою йти вперед.

Помітно посилили атаку й заміни Роберто Де Дзербі: Артем Бондаренко, який вийшов на поле, ударом з радіуса штрафного ледь не влучив у ближній кут, а Михайло Мудрик і Марлос за підтримки Соломона вивели на ударну позицію Додо, проте після пострілу захисника м’яч влучив у штангу і, прокотившись лінією воріт, повернувся на поле. Наприкінці зустрічі ще раз виручив Анатолій Трубін, потягнувши потужний удар Сенсі.

У підсумку – 0:2, “Шахтар” поступається “Інтеру” й лишається без єврокубкової весни.