Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Не лише смачно, а й корисно: цілющі властивості сухофруктів

Не лише смачно, а й корисно: цілющі властивості сухофруктів

Сухофрукти дуже корисні для здоров’я, але у невеликих кількостях та при індивідуальному доборі. Будь-який свіжий фрукт сам по собі – це природне джерело вітамінів.

Сухофрукти багаті на вітаміни групи В, вітамін А, клітковину. У сухофруктах міститься великий мінеральний комплекс, який потрібний організму для нормальної роботи всіх процесів життєдіяльності органів, пише maximum.fm.

Сушені абрикоси для серця та судин

Дослідження показують, що при сушінні абрикосу зберігається майже 90% корисних властивостей, а вміст вітамінів, мікро- та макроелементів збільшується у 3–4 рази у порівнянні зі свіжими фруктами.

Чорнослив для кісток та травлення

Чорносливом називають висушені плоди слив темних сортів. Завдяки вмісту бета-каротину, великій кількості вітамінів (Е, РР, С, групи В), мікро- та макроелементів (залізо, калій, кальцій, натрій, магній, фосфор, кобальт, йод, цинк, фтор, марганець, мідь) чорнослив сприяє підвищенню міцності кісткових тканин.

Родзинки для дихання

Сушений виноград або родзинки – багатий високим вмістом заліза, фосфору та магнію, вітамінами групи В. Корисний своєю заспокійливою дією на організм, використовується при захворюванні дихальних шляхів, хвороб нирок та шлунка.

Фото: pexels

Система Orphus