Ви тут:
Відео Суспільство 

“Не бий собаку!” – перша робота Skofka в якості артиста Enko

“Не бий собаку!” – перша робота Skofka в якості артиста Enko

Skofka випустив свій перший реліз в якості артиста лейблу Enko. Офіційна презентація репера відбулася 17 жовтня, у символічну для команди дату. Так, 2018 у цей же день стартувала alyona alyona, за рік – Kalush, а в 2020 – Ваньок Клименко та alyona alyona презентували лейбл Enko. 

Це не перша сольна робота Вови, раніше він випускав сингли, які збирали сотні тисяч переглядів на Youtube, не маючи при цьому кліпу. Так наприклад, трек “Крузак” зібрав понад 2 млн переглядів, маючи лише офіційне аудіо.

Свою новую роботу Skofka присвячує “братам нашим меньшим” та коментує її так:

“Йоу Скофчани, я впевнений що у багатьох з вас є собака, і ще більше впевнений, що вона є вашим кращим другом. Я також маю пса, з притулку, і звати його Майк, і я дуже люблю цього хвостатого! Мабуть, кожен з нас знає хоч одну історію, коли господар своєї собаки через власний поганий настрій і характер, погано відносився до ні в чому не винного пса! Є люди які, нажаль, не в переносному, а в прямому сенсі б‘ють свою собаку. Не зважаючи на це, вона все ж вірна і любить свого господаря, бо «Пес тобі друг». І знаючи такі історії, виникло бажання написати про це трек, і підняти цю важливу тему. Є багато собак, які прагнуть стати тобі другом, які дивляться очима через металеву сітку тобі в очі, з надією що саме ти даси ім‘я псу і будеш щасливий бачити як пес тобі радіє”

Skofka приймав участь продюсуванні кліпу. Частину відео знімали в притулку «Сіріус» що біля Києва.  В “Сіріусі” живе біля 3000 собак, і Вова закликає  слухачів взяти собі собаку з притулку. Дати їй дім, ім‘я та навчити давати тобі лапу! “Будь-яку собаку, яку ти бачив в моєму кліпі, відзняту в притулку «Сіріус» можеш забрати собі. Я б цього дуже хотів!” – зізнається артист.

Система Orphus