Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Назвали ТОП-3 найпопулярніших фільмів Netflix в Україні

Назвали ТОП-3 найпопулярніших фільмів Netflix в Україні

Зараз популярними є бойовики та новорічні кінострічки.

Згідно з офіційними даними, у кінці листопада найпопулярнішими фільмами від Netflix стали:

1. «Червоне повідомлення» (англ. Red Notice) — американський комедійний бойовик режисера і сценариста Роусона Маршалла Тьорбера.

У світі міжнародної злочинності Інтерпол випускає «червоне повідомлення» — глобальне попередження, щоб вистежити й зловити найрозшукуванішого злодія у світі мистецтва.

2. «Невловний аромат кохання» (Love Hard). У Наталі (Ніна Добрев) було багато невдалих побачень. Щоразу вона спілкується з молодими людьми у додатку для знайомств і терпить фіаско. Втім, кожен такий випадок зрештою перетворюється на розповідь у колонці, яку вона веде. Людям подобається читати історії Наталі, але сама вона не перестає вірити, що одного разу зустріне того самого.

Читайте також: Після скарг українських користувачів підписка Netflix відчутно подешевшала

3. «Півтора шпигуна» (англ. Central Intelligence, дослівно «Центральна розвідка») — американська кінокомедія 2016 року режисера і сценариста Росона Маршала Тербера.
Агент ЦРУ Боб Стоун приїжджає у своє містечко на зустріч випускників школи. Там він зустрічає свого однокласника, який колись був зіркою школи, а тепер є непримітним бухгалтером, який сумує за своєю популярністю. Проте насправді Боб приїхав не на зустріч випускників, а для виконання надсекретного завдання, для чого він завербовує колишню шкільну зірку.

Система Orphus Поделиться на fb