Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Найкращі вихідні” з Вєркою Сердючкою, Артемом Пивоваровим та alyona alyona: вийшов трейлер нової української комедії

“Найкращі вихідні” з Вєркою Сердючкою, Артемом Пивоваровим та alyona alyona: вийшов трейлер нової української комедії

Комедія “Найкращі Вихідні” вийде в прокат 2 лютого 2022 року. Автори фільму презентували перший офіційний трейлер картини.

“Найкращі Вихідні” – це 4 історії, безліч комедійних ситуацій та зворушливих моментів, масштабних сцен і зірок, повідомили на фейсбук-сторінці “ДержКіно України”.

У стрічці знялися The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, VERKA SERDUCHKA & band, Артем Пивоваров та багато інших.

За сценарієм, мрійливий німець Ганс вирушає до Києва на фестиваль, аби підкорити свою кохану Ольгу, з якою він до того спілкувався тільки в Інстаграмі. Але єдине, що зараз хвилює Ольгу – хедлайнер і “rock star” фестивалю Пітер. За одну ніч стається майже неможливе – популярний співак губиться в столиці. Хто ж допоможе у пошуках? А ще у фільмі будуть пригоди хлопців із Кривого Рогу, які приїхали до Києва, щоб влаштувати найгучнішу парубоцьку вечірку.

У ролях: Дар’я Петрожицька, Еліас Райхерт, Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Валерій Морозов.

Режисер – Влад Климчук, сценаристка та креативна продюсерка – Анастасія Лодкіна. Продюсери – Анна Єлісєєва, Дмитро Сидоренко.

Фото: tochka.net

Система Orphus