Ви тут:
Суспільство Україна 

Народному депутату повідомили про підозру за хуліганство у парламенті

Народному депутату повідомили про підозру за хуліганство у парламенті

11 листопада народному депутату України за грубе порушення громадського порядку у сесійній залі Верховної Ради України вручили письмове повідомлення про підозру.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

“Слідчі ДБР у межах розслідування кримінального провадження встановили, що 4 листопада 2021 року народний обранець виступаючи з парламентської трибуни образливо висловився щодо вищих посадових осіб держави. При цьому він не реагував на зауваження головуючого на засіданні, продовжував такі дії навіть після вимкнення мікрофону за рішенням головуючого. Усвідомлюючи, що промова не буде фіксуватися засобами масової інформації, показав непристойний жест, демонструючи зневагу до загальноприйнятих норм моралі й соціального оточення.  У цих діях депутата чітко простежується мета обранця – створити власний медійний та політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність, привернути увагу засобів масової інформації, суспільства та інших політиків до своєї особи. Парламентар при цьому зловживав своїми повноваженнями народного депутата України на виступ під час обговорення кандидатури члена Уряду. Особа підозрюється у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства (ч. 1 ст. 296 КК України). Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання запобіжного заходу”, – йдеться у повідомленні.

Санкція статті передбачає покарання у вигляд штрафу до 4 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.

Як повідомляє УП, Гео Лерос заявив, що працівники прокуратури і Держаного бюро розслідування прийшли до нього, щоб вручити повідомлення про підозру. У якій справі – він не знав. 

Система Orphus