Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Народна декомунізація на Полтавщині: громадський активіст і відеоблогер Сергій Стерненко створив передачу

Народна декомунізація на Полтавщині: громадський активіст і відеоблогер Сергій Стерненко створив передачу

Відомий в Україні громадський активіст і відеоблогер Сергій Стерненко присвятив тематичну Youtube-програму виконанню на Полтавщині Закону «Про засудження комуністичного, націонал-соціалістичного та тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Про це повідомив Полтавський офіс Північно-східного відділу УІНП.

“У ніч з 25 на 26 жовтня активісти ГО «Гонор» та ветерани російсько-української війни здійснили акції народної декомунізації на Полтавщині. Зокрема, очищено Лубни від пам’ятника Чапаєву, а Лохвицю від бюста комсомольцям”, – йдеться у повідомленні.

Довідково: Васіль Іванович Чапаєв – військовий діяч Російської імперії та більшовицької Росії, член РСДРП (більшовиків), командир 25-ї стрілецької дивізії Червоної армії, учасник встановлення радянської влади.

“У Хоролі на пам’ятнику комуністу Івану Трєтьяку активісти зробили інформаційну позначку «Вбивця». Адже він обіймав керівні посади комуністичній партії та вищих органах державної влади СРСР, а як заступник міністра оборони СРСР у 1983 році віддав наказ збити пасажирський «Боїнг» південнокорейської авіакомпанії Korean Air Lines, що відхилився від курсу. Внаслідок цього злочину з Хоролу загинули 246 пасажирів і 23 члени екіпажу”, – пояснюють у повідомленні.

Система Orphus