Ви тут:
кримінал Суспільство Україна 

Намагався продати секретні військові розробки: на Миколаївщині робітника одного з підприємств підозрюють у державній зраді

Намагався продати секретні військові розробки: на Миколаївщині робітника одного з підприємств підозрюють у державній зраді

Повідомили про підозру чоловікові, який намагався продати представникам однієї з азійських країн секретну проектну документацію у сфері військового кораблебудування. Відомості з обмеженим доступом було оцінено у 2 млн грн.

Про це йдеться на сайті СБУ.

Зловмисника співробітники СБУ викрили ще у червні цього року. Він намагався продати секретну проєктну документацію у сфері військового кораблебудування.

Після тривалих та об’ємних досліджень великого масиву інформації експерти з питань державної таємниці Міністерства оборони України підтвердили, що вказані матеріали містять відомості, що становлять державну таємницю. Її витік може завдати шкоди обороноздатності країни, економічним та інформаційним інтересам держави.

“Встановлено, що відомості з обмеженим доступом мешканець Миколаєва, який раніше працював на одному з вітчизняних оборонних підприємств, оцінив у $2 млн. Обманом зловмисник отримав від свого колишнього колеги важливу частину проекту, до роботи над яким останній був безпосередньо залучений. У ході проведення спецоперації контррозвідники задокументували одержання кількох «авансів» від іноземців у розмірі $7 тис. Співробітники СБУ викрили зловмисника під час передачі $243 тис. за вказану частину оборонних відомостей”, – йдеться у повідомленні.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Система Orphus