Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Нафтогаз нагадує полтавцям про передачу показників лічильника до 5 листопада

Нафтогаз нагадує полтавцям про передачу показників лічильника до 5 листопада

ГК “Нафтогаз України” нагадує про передачу показників газового лічильника до 5 листопада. Показники потрібно передати оператору ГРМ (облгазу).

Коли передавати показання

Щоб нарахування у платіжках були коректні, передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця.

Куди та кому передавати показання

Передавати показання лічильника потрібно, як і раніше, вашому облгазу. Облік газу – зобов’язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів). Це саме ті компанії, які приходять до вас періодично знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання тощо. Облгази збирають показання лічильників через власні канали зв’язку.

Читайте також: До 5 листопада полтавцям варто передати показники лічильників до “Полтавагаз”

Як вираховується сума платіжки й чому важливо передавати показання вчасно

Наша компанія як постачальник газу при формуванні рахунка використовує дані від операторів ГРМ. Так вимагає законодавство. Ви передаєте показання вашому облгазу, а ваш облгаз завантажує дані на інформаційну платформу Оператора ГТСУ. Саме з цієї платформи ми як постачальник газу беремо об’єми спожитого вами газу і множимо їх на ціну, зафіксовану у рамках вашого поточного тарифного плану. Звертаємо увагу: якщо клієнт не передав показання лічильника чи передав їх запізно, оператор ГРМ завантажує на платформу граничні об’єми споживання відповідно до Кодексу ГРМ. Тому важливо передавати інформацію вчасно.

Яка ціна на газ була у жовтні для клієнтів ГК «Нафтогаз України»

Відповідно до Постанови НКРЕКП усі постачальники газу з 1 травня 2021 року автоматично перевели клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року. ГК «Нафтогаз України» запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку. У рамках річного тарифного плану «Фіксований» компанія встановила ціну 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). У споживачів, які підключили тарифний план «Річний» торік, умови не змінюються, як і ціна на газ – вона зафіксована в укладеному договорі й терміном до його завершення.

Система Orphus