Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На ринку праці Полтавщини – 2,2 тисячі вакансій: які є найактуальнішими

На ринку праці Полтавщини – 2,2 тисячі вакансій: які є найактуальнішими

На 1 листопада 2021 року роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 2,2 тисячі актуальних вакансій.

Крім того, у базі даних служби зайнятості міститься інформація про 0,9 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (26,5%), кваліфікованих робітників з інструментом (26 %), працівників сфери торгівлі та послуг (11,1%), професіоналів (10,5 %).

Нагадаємо, у Полтавській громаді назвали найзатребуваніші професії на ринку праці. Це водій автотранспортних засобів, токар, слюсар-ремонтник, електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, продавець-консультант, муляр, швачка, електромеханік, столяр, бухгалтер, стропальник, фрезерувальник, майстер будівельних та монтажних робіт, слюсар-сантехнік, машиніст крана автомобільного, сестра медична (брат медичний), слюсар з механоскладальних робіт, слюсар з ремонту рухомого складу.

 

Система Orphus