Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині збільшилась кількість загиблих внаслідок небезпечних подій, – Віктор Стеблянко

На Полтавщині збільшилась кількість загиблих внаслідок небезпечних подій, – Віктор Стеблянко

На Полтавщині за жовтень сталось 418 небезпечних подій, де загинули 30 людей (з них одна дитина), постраждало 99 осіб (8 дітей). Вдалось врятувати 12 осіб.

Також сталась одна надзвичайна ситуація, пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

За минулий місяць виникло 147 пожеж (у житлових, нежитлових приміщеннях, на транспорті), де загинули 8 осіб, постраждали шестеро. Також сталось 14 лісових пожеж, пошкоджено 4,5 га лісової підстилки.

“Загальна кількість пожеж зменшилась на 24%, але кількість загиблих людей збільшилась на 14% станом на сьогоднішній день порівняно з минулим роком. Щодо лісових пожеж, то їх кількість зменшилась. Посушливий період продовжується. Тому голови територіальних громад повинні звернути на це увагу. Потрібно зробити все, аби запобігти виникненню пожеж на сільгоспугіддях і відкритих територіях”, – акцентував т. в. о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Віктор Стеблянко.

Читайте також: 1-2 листопада на Полтавщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Сталось 59 ДТП, в яких загинули 13 людей, постраждало — 74 особи, з них 4 дітей. Також у жовтні зафіксували три випадки отруєння чадним газом, загинуло дві людини. Троє людей загинули на водоймах.

“Загальна тенденція є негативною, тому що кількість загиблих від нещасних випадків зростає. Незважаючи на те, що кількість небезпечних подій в області зменшилось на 22%, але кількість загиблих збільшилась на 8% порівняно з минулим роком”, – додав Віктор Стеблянко.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов доручив до кінця цього року розробити перелік заходів на 2022 рік, аби запобігти виникненню небезпечних подій і нещасних випадків.

“До кінця цього року потрібно розробити план заходів на наступний рік. Заходи мають бути розроблені по кожного напрямку – нещасним випадкам і їх запобіганню, зокрема на залізниці, водоймищах, лісовим пожежам тощо”, – повідомив Олег Синєгубов.

Система Orphus