Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбувся дводенний прес-тур “Екологічний туризм на заповідних територіях”

На Полтавщині відбувся дводенний прес-тур “Екологічний туризм на заповідних територіях”

Відповідно до програми учасники розпочали свій тур зі знайомства із регіональним ландшафтним парком “Диканський” та пройшлися екологічною стежкою у супроводі працівника парку.

Також ознайомилися із низкою заходів, що адаптовані для груп різного віку, а саме: екскурсія-квест “Заповідна Диканщина”, квест “Хто живе біля нас?” по екостежці “Заповідна Диканщина”, інтерактивні ігри та майстер-класи з виготовлення еколистівок та магнітів.

Дводенний (18-19 листопада) прес-тур “Екологічний туризм на заповідних територiях Полтавщини” далі мав на меті відвідання регіонального ландшафтного парку “Кременчуцькі Плавні”, геологічного заказнику “Пивиха”, національного природного парку “Нижньосульський”, аби привернути увагу до значення територій та об’єктів природно-заповідного фонду, ознайомити з туристичними маршрутами, екологічними стежками, послугами, що надаються спеціальними адмiнiстрацiями природно-заповідних установ Полтавської області, підвищення екологічноï свідомості представників туристичних фірм, агентств, клубів, туристів.

Організаторами виступили – Диканська районна екологічна дитяча громадська організація “Зелене серце” та Комунальна установа природно-заповідного фонду регіональний ландшафтний парк “Диканський” Полтавської обласної ради.

Також відбулась надзвичайно жвава й цікава панельна професійна дискусія, щодо можливостей розвитку туристичної галузі до якої долучились представники департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, керівники туристичних фірм, експерти з туризму.

Марія Бойко

Фото – ФБ сторінка “Туризм на Полтавщині”

Система Orphus