Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині стартував другий річний табір для підлітків

На Полтавщині стартував другий річний табір для підлітків

Це унікальна річна навчальна програма для учнів 8-11 класів Полтавської області, створена спеціально на замовлення Благодійної організації Smart Foundation. Протягом навчального року діти за допомогою сертифікованих тренерів вивчають soft skills.

До другого набору Smart Всесвіту потрапили 49 підлітків із 16 сіл Кременчуцького району, повідомили на фейсбук-сторінці Smart Простору.

Щосуботи діти займатимуться у трьох групах із тренерами – жителями Козельщинської громади, які пройшли спеціальну підготовку. Навчання проходитиме в ігровій формі з цікавими інтерактивами.

Для глибшого розуміння, як працює бізнес, для учнів Smart Всесвіт проводять екскурсії на діючих підприємствах, де діти можуть “зазирнути за лаштунки” та на власні очі побачити процес створення продукту або послуги.

Найуспішніші учні отримають двотижневу подорож до літнього табору, де у форматі навчального інтенсиву з найкращими фахівцями України поглиблено вивчають такі дисципліни як: проєктний менеджмент, політологія, ораторська майстерність, філософія, фандрейзинг тощо. За виховну частину процесу відповідають професійні виховники з української скаутської організації ПЛАСТ.

Фото: Smart Foundation

Система Orphus