Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині слідчі поліції та прокуратура відновили права 313 працівників «АвтоКрАЗу»

На Полтавщині слідчі поліції та прокуратура відновили права 313 працівників «АвтоКрАЗу»

До поліції та прокуратури Полтавщини в лютому 2020 року надійшло ряд заяв від працівників Публічного акціонерного товариства «АвтоКрАЗ», що керівництво підприємства, всупереч Конституції України та Кодексу законів про працю України, безпідставно не виплачує робітникам заробітну плату.

Як розповіли у ГУ НП у Полтавській області, за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 2 статті 175 (Невиплата заробітної плати) Кримінального кодексу України, слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, повідомлено про підозру генеральному директору ПрАТ «АвтоКрАЗ» у безпідставній невиплаті заробітної плати 313 працівникам підприємства.
У ході слідства також встановлено, що заробітна плата працівникам не виплачувалася умисно, а кошти використовувалися не за цільовим призначенням.

У ході проведення досудового розслідування підприємством добровільно вже погашено заборгованість із заробітної плати на суму понад 36 млн грн. На даний час вказаним потерпілим залишається невиплаченими близько 6,9 млн грн.

Наразі слідчі дії тривають. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Система Orphus Поделиться на fb