Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розробили новий алгоритм дій ефективної перевірки суб’єктів господарювання, – Держпродспоживслужба

На Полтавщині розробили новий алгоритм дій ефективної перевірки суб’єктів господарювання, – Держпродспоживслужба

У Головному управлінні напрацювали новий, більш дієвий алгоритм роботи – створення робочих штабів, які визначать групи, які б виходили на комісійні перевірки в усіх громадах. До складу цих штабів обов’язково включать представників поліції, Держпродспоживслужби й органів місцевого самоврядування. У разі виявлення порушень протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 44-3 КУпАП, члени робочих груп складатимуть безпосередньо на об’єкті.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів Головного управління.

В. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Олександр Овчаренко наголосив на необхідності посилення контролю карантинних вимог, встановлених Урядом. Для цього у кожній територіальній громаді невідкладно мають створити штаби, які визначать групи для проведення комісійних перевірок дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання і громадянами. Ці групи працюватимуть цілодобово, без вихідних. Таке рішення ухвалили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Полтавській області № 19/2021 від 9 листопада 2021 року.

“Інспектуватимуть дотримання вимог на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, ринках, у закладах розміщення (готелях, хостелах, кімнатах відпочинку тощо), установах, які передбачають приймання відвідувачів, закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої, позашкільної освіти, їхніх гуртожитках, а також у громадських місцях”, – йдеться у повідомленні.

В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Олександр Овчаренко наголосив – за 10 місяців у регіоні фахівці Управління здійснили 37 712 перевірок. На 4378 об’єктах виявили порушення. Однак, ситуація не поліпшується, порушується масковий режим та інші карантинні вимоги.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus