Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція склала ще 14 постанов та 1 протокол на порушників карантину

На Полтавщині поліція склала ще 14 постанов та 1 протокол на порушників карантину

Минулої доби, 4 листопада, в різних районах області працювали 45 мобільних груп, які перевірили дотримання протиепідемічних вимог у понад пів тисячі об’єктів.

Як повідомили у поліції Полтавщини, до рейдів залучили 87 поліцейських, 8 працівників державної служби з питань безпечності харчових продуктів та 1 санітарний лікар.

Мобільні групи перевірили понад 526 об’єктів. Найбільше з них:

– пасажири громадського транспорту – 51;

– перевізники – 42;

– торгово-розважальні центри –8;

– заклади громадського харчування – 147;

– спортивні зали -6;

– готелі – 5;

– суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівельного і побутового населення – 226;

– непродовольчі ринки – 10;

– продовольчі ринки – 21;

– заклади освіти – 3.

Порушникам карантинних обмежень поліцейські вручили 14 постанов, складених за ч. 2 ст. 44-3 (Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно) КУпАП та 1 адміністративний протокол, складений за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

“ВАЖЛИВО! Кожного дня в Україні та світі зростає кількість хворих на Covid-19. МВС України та Національна поліція закликають подбати про власне здоров’я та наголошують, що вакцинація населення – єдиний ефективний вихід у боротьбі з коронавірусом”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus