Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині подовжили голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету

На Полтавщині подовжили голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету

12 листопада під головуванням заступниці голови обласної ради Лілії Руроєвої відбулося чергове засідання робочої групи з реалізації обласної програми “Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки”, під час якого розглянули питання про продовження терміну голосування за проєкти Шкільного Бюджету участі Полтавської області.

За інформацією начальника відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Олесі Дроботенко,  в зв’язку з ремонтними роботами електромережі адміністративної будівлі обласної ради 6 листопада платформа Smart Region не працювала з 8 до 16 години, отже громадяни не мали можливості проголосувати за проєкти, повідомили у Полтавській обласній раді.

Наразі робоча група ухвалила продовжити термін голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету Полтавської області з 00 год. до 8 год. 15 листопада.

У нинішньому році учні загальноосвітніх навчальних закладів області подали на конкурс 169 проєктів із 48 територіальних громад, у тому числі з міських загальноосвітніх закладів – 73, з селищних – 45, з сільських – 51. З проєктами можна ознайомитися за посиланням.

Система Orphus