Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині перевірили стан будівництва спортивних майданчиків

На Полтавщині перевірили стан будівництва спортивних майданчиків

16 листопада відбулося виїзне засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту й туризму. Представники комісії  обговорили стан будівництва спортивних майданчиків, що реалізуються за кошти обласного бюджету.

Комісія оглянула спортивні майданчики у Кременчуці і Потоках за адресами: вул. Олександра Білаша, 32 (Кременчуцький ліцей №6 “Правобережний”), вул. Олександра Білаша, 5 та вул. Центральна, 5  (Потоківська гімназія №33).

За словами голови постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександра Алексюка, ці спортивні майданчики зі штучним покриттям та мультифункціональні майданчики облаштовують у рамках реалізації обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Будівництво спортивних майданчиків, згідно з програмою, передбачається на умовах співфінансування –  50% на 50%. За умовами договору, що укладається між сторонами, частина коштів надходить з обласного бюджету, а частину робіт зобов’язується профінансувати міська рада.

Під час огляду спортивних майданчиків, члени комісії виявили факти порушення договору. Наприклад, за кошти міського бюджету мали б встановити огорожу та освітлення для майданчика, розташованого на території Кременчуцького ліцею №6. Однак суб’єкт не виконав вимог договору, тому майданчик облаштували лише штучним покриттям за кошти обласного бюджету.

Враховуючи всі обставини, комісія запропонувала внести зміни до обласних програм: призупинити виділення коштів для облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям, воркаутів та мультифункціональних майданчиків до повного усунення всіх недоліків та вирішити питання зникнення спортивного інвентарю. Ці питання винесуть на розгляд сесії Полтавської обласної ради.

“У рамках обласної програми на території Полтавської області встановили більше 120 спортивних майданчиків. До цього часу обидві сторони виконували усі зобов’язання, усе, що планувалося за договором: покриття, огорожа, освітлення, основа реалізовувалось. Наразі ми плануємо оглянути стан спортивних майданчиків у Кременчуці, Полтаві, Лубнах й Миргороді та перевірити дотримання всіх вимог покладених на органи міської влади”, – зауважив Олександра Алексюка.

Система Orphus