Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині перевіряють АЗС на законність ведення господарчої діяльності

На Полтавщині перевіряють АЗС на законність ведення господарчої діяльності

У Полтавській області посилюють заходи з виявлення нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, що діють на території області.

Про це повідомив 26 листопада заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін.

“Як відомо, робота нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів характеризується перш за все порушеннями норм охорони праці та протипожежної безпеки. Життя і здоров’я людей, які там працюють, залежить від ефективності та оперативності наших дій. На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 15 листопада посилюємо роботу міжвідомчої регіональної робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами, відповідно посилюємо заходи з виявлення суб’єктів господарської діяльності, які працюють незаконно”, – зазначив Максим Калінін.

Наразі в Полтавській області працює 330 АЗС, які мають ліцензований дозвіл на ведення господарської діяльності. Податківці Полтавщини разом з іншими відповідальними органами постійно проводяться перевірки їх діяльності та вживаються заходи щодо ліквідації виявлених порушень. Про це під час наради поінформував заступник начальника управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Полтавській області Вадим Олексенко. Кількість нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, що діють на території області буде виявлено в ході спільних перевірок. До боротьби з тіньовими заправками долучиться Державна фіскальна служба, Держпраці, Державна служба з надзвичайних ситуацій та Національна поліція. У виведенні з “тіні” ринку палива зацікавлені насамперед й місцеві громади, адже це додаткові надходження до їхніх бюджетів, можливість розвивати соціальну сферу та інфраструктуру.

Максим Калінін також наголосив на необхідності тісної взаємодії правоохоронців та контролюючих органів і закликав всіх членів міжвідомчої регіональної робочої групи до активної спільної роботи.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus