Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині готуються до відзначення Дня ЗСУ та Міжнародного дня волонтера

На Полтавщині готуються до відзначення Дня ЗСУ та Міжнародного дня волонтера

30 листопада відбулася нарада з підготовки та проведення в області заходів до Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Засідання провела заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Члени організаційного комітету ознайомилися з обласними планами заходів із урахуванням положень Указу Президента, визначилися з форматом основних заходів, приурочених до цих дат. Катерина Рижеченко наголосила, що їх слід проводити з урахуванням та дотриманням вимог карантину.

Заступник директора Департаменту – начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Отич та директор Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко розповіли про заплановані заходи.

Так, у всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера, а вже наступного дня, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних Сил. День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в Україні відзначають 14 грудня. Відповідний указ № 945/2006 підписаний Президентом 2006 року.

“До цих дат забезпечено розробку та підготовку відповідних сценаріїв, у межах яких буде здійснено покладання квітів до місць проведення заходів, організовано нагородження, а також всебічне інформаційне висвітлення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus