Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

На Полтавщині готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

10 листопада відбулася нарада з підготовки та проведення в області заходів до Дня Гідності та Свободи та Дня вшанування памʼяті жертв голодоморів.

Засідання провела заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко. Члени організаційного комітету ознайомилися з обласними Планами заходів із урахуванням положень Указу Президента, визначилися з форматом основних заходів, приурочених до цих дат, повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Катерина Рижеченко наголосила, що їх слід проводити з урахуванням та дотриманням вимог карантину. Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко та директор Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко розповіли про заплановані заходи.

До Дня Гідності та Свободи, який щорічно відзначають 21 листопада, планують проведення культурно-мистецьких заходів; упорядкування прилеглих територій біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань борців за незалежність України. Разом із тим передбачено: поновлення тематичних експозицій, стендів музеїв області, експозицій пришкільних музеїв; проведення тематичних онлайн екскурсій; організація у військових частинах, закладах освіти, закладах культури тематичних виставок, переглядів фільмів, інших інформаційних заходів, присвячених подіям Революції Гідності, питанням європейської та євроатлантичної інтеграції України в онлайн режимі; проведення в бібліотечних та музейних закладах області тематичних книжкових виставок, переглядів літератури, бесід; розміщення тематичної соціальної реклами.

До Дня вшанування памʼяті жертв голодоморів, що припадає на 27 листопада, відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків і місць поховань жертв голодоморів; упорядкування прилеглих територій біля пам’ятних знаків і місць поховань жертв голодоморів; проведення в населених пунктах області заходів у рамках Загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу та Загальноукраїнської акції “Засвіти свічку”. Також планують поновити тематичні експозиції та виставкові стенди в музейних закладах області та низку інших культурних заходів.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus