Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 24 громади розробляють власні Стратегії розвитку, – Максим Калінін

На Полтавщині 24 громади розробляють власні Стратегії розвитку, – Максим Калінін

На сьогодні 23 територіальні громади Полтавської області вже мають власні Стратегії розвитку, 24 – перебувають у процесі їх розробки.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін.

“На початку 2021 року голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов презентував Стратегію розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки ключовими напрямками якої визначено розвиток економіки регіону, покращення якості життя населення, розбудову інфраструктури та територій Полтавщини. Аналогічні стратегії розвитку, як дороговказ вектору руху на шляху до залучення державних та обласних коштів, міжнародної донорської допомоги повинні бути розроблені в кожній територіальній громаді області”, – зазначив Максим Калінін у фейсбуці.

Читайте також: У Решетилівській громаді розробляють Стратегію розвитку громади до 2027 року

Також він додав, що нещодавно від Білицької територіальної громади надійшла пропозиція до Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс Євроінтеграції” щодо спільної розробки Стратегії розвитку Білицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Система Orphus