Ви тут:
Суспільство 

На екрани вийде продовження кінотрилогії “Скажене весілля”

На екрани вийде продовження кінотрилогії “Скажене весілля”

За мотивами кінотрилогії “Скажене весілля” знімають комедійний серіал “Скажені сусіди: не весіллям єдиним”, який побачить світ навесні 2022 року. Серіал міститиме 24 епізоди по 25 хвилин.

Комедійний Original серіал знімають спеціально для онлайн-платформи “Київстар ТБ”, згодом його можна буде переглянути й на телеканалі 1+1, повідомили у ДержКіно України.


За сюжетом у сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду та ще й набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Тож Василь та Галина нарешті можуть приділити більше часу один одному. І, можливо б, у цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився ніхто інший, як колишній однокласник Василя Середюка, котрий докучав йому всі шкільні роки.

“Ідея зняти серіал, який би продовжив всесвіт “Скаженого Весілля”, народилася ще під час зйомок кінотеатральної трилогії. Ніхто не хотів завершувати марафон божевільних пригод. Саме тому ми пішли далі й створюємо комедійний серіал. Адже після весілля найцікавіше тільки починається. Запевняю, що буде так само весело та скажено”, — розповів автор ідеї Микола Куцик.

Фото: фейсбук

Система Orphus