Ви тут:
Суспільство Україна 

Місія ОБСЄ зафіксувала 679 порушень на сході України

Місія ОБСЄ зафіксувала 679 порушень на сході України

Спостерігачі Місії ОБСЄ зафіксували протягом минулої доби, 9 листопада, 565 порушень режиму “тиші” у Донецькій області та 114 – на Луганщині.

Про це йдеться у звіті № 263/2021 ОБСЄ від 9 листопада.

“У Донецькій області СММ зафіксувала 565 порушень режиму припинення вогню, зокрема 71 вибух. За попередню добу в цій області зафіксовано 314 порушень.
Луганській області Місія зафіксувала 114 порушень режиму припинення вогню, зокрема 21 вибух. За попередню добу в цій області зафіксовано 98 порушень”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, СММ продовжила здійснювати моніторинг розведення сил і засобів у районах Станиці Луганської, Золотого й Петрівського, зафіксувавши порушення режиму припинення вогню в межах ділянок розведення в районах Золотого й Петрівського, а також присутність людей на ділянці розведення в районі Петрівського.

Також Місія сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для забезпечення функціонування, оцінки стану, техобслуговування та ремонту життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури.

Окрім цього і далі спостерігала за ситуацією з цивільним населенням, зокрема на 4 КПВВ, а також
на 4 відповідних блок-постах збройних формувань у Донецькій і Луганській областях.

У Місії ОБСЄ заявили, що свободу її пересування і далі обмежували, зокрема, на блок-постах збройних формувань на півдні Донецької області.

Система Orphus