Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майже два роки привласнювала чужі гроші: на Полтавщині поліція викрила працівницю поштового відділення

Майже два роки привласнювала чужі гроші: на Полтавщині поліція викрила працівницю поштового відділення

На Полтавщині правоохоронці встановили, що у одній із територіальних громад Миргородського району працівниця поштового відділення зв’язку упродовж двох років привласнювала гроші, які люди віддавали для сплати комунальних послуг.

“Жінка гроші брала, але на рахунки комунальних підприємства не перераховувала. Наразі слідством доведено її причетність щонайменше до 17-ти таких фактів”, – йдеться у повідомленні поліції.

Як виявилось, 25-річна жителька району, будучи відповідальною за збереження та облік грошей, упродовж 2020-2021 років привласнювала чужі кошти. Гроші отримувала від жителів одного із сіл територіальної громади за сплату використаного газу, водопостачання та електроенергії, але перекази на рахунки підприємств за надані комунальні послуги не здійснювала, а витрачала на власні потреби. Своїми діями підозрювана завдала потерпілим збитків більш ніж на 20 тисяч гривень.

Правоохоронці повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1 та 3 статті 191 (Привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

Якщо суд визнає жінку винною, їй може загрожувати обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Система Orphus