Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майстрів лялькарів запрошують прийняти участь у виставці «Різдвяний янгол»

Майстрів лялькарів запрошують прийняти участь у виставці «Різдвяний янгол»

Полтавський академічний ляльковий театр повідомляє про завершення однієї виставки ляльок і запрошує лялькарів до участі у новому поєкті. Нагородження учасників другої виставки «Великий льох. Т. Шевченко» відбудеться на початку грудня. Кожен учасник отримає сертифікат та радість, захват дітей, які впродовж місяця «липли» до вітрин з виставковими ляльками.

А на зимові свята театр ляльок, спільно з обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради запрошують не тільки майстрів лялькарства, а й всіх охочих до участі у творчому проекті – «Різдвяний янгол».

Перш ніж надсилати роботи, надсилайте світлини робіт.

Вимоги до творів що подаються на виставку:

Вироби повинні бути готові до експонування, елементи міцно закріплені.

Виріб повинен мати паспорт де вказано прізвище, місто проживання та телефон автора, назва твору, техніка, матеріали, паспорт кріпиться до ляльки в непомітному фронтальному для експонування місці.

Твори надсилаються з 1 грудня до 16 грудня на адресу м. Полтава вул. Пушкіна 32 Полтавський академічний обласний театр ляльок, Лапунов Ніко т.0672841443. ДОСТАВКА В ДВЕРІ. Пересилка за кошт майстра. Участь безкоштовна. Всі учасники отримають сертифікати від організаторів.

А полтавці й гості міста зможуть насолодитись унікальними роботами кращих лялькарів!

Марія Бойко

Фото – Полтавський академічний ляльковий театр

Система Orphus