Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Mastercard створив застосунок для переказів грошей через соцмережі

Mastercard створив застосунок для переказів грошей через соцмережі

Компанія Mastercard створила застосунок “Жабка”, завдяки якому користувачі зможуть переказувати гроші в соцмережах. Це перший універсальний платіжний сервіс для фізичних осіб і бізнесу в Україні. “Жабка” дає змогу підприємцям перетворити смартфон на віртуальний POS-термінал та формувати рахунки за купівлі в будь-якій соцмережі та месенджері. 

Про це повідомили на сайті Mastercard.

Застосунок “Жабка” дозволить безпечно оплачувати товари й послуги, не покидаючи чату в будь-якій соціальній мережі чи месенджері. Бізнеси також зможуть за його допомогою приймати платежі та надсилати квитанції про оплату.

Сервісом можна скористатися у Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, YouTube, Instagram Direct, LinkedIn та інших соціальних мережах.

Також зараз компанія розробляє можливість генерувати запити для колективних переказів у групових чатах.

Перекази коштів можна здійснювати безпосередньо в чатах будь-яких соціальних мереж через спеціальну клавіатуру “Жабка”. Щоб активувати клавіатуру в соціальних мережах “Жабка”, спочатку потрібно дозволити програмі використання клавіатури в налаштуваннях смартфона.

Для використання сервісу підприємцям необхідно:

– встановити мобільний застосунок на свій смартфон;
– вказати дані компанії: назву магазину, ІПН чи код ЄДРПОУ, IBAN для зарахування коштів;
– для формування рахунку перемикнутися на клавіатуру “Жабка”, ввести суму покупки та підтвердити операцію. Сервіс автоматично сформує посилання на оплату;
– для оплати клієнту не потрібно встановлювати застосунок, а просто розрахуватися з допомогою Apple Pay, Google Pay або ж ввести номер банківської картки вручну.

Для переказу з карти на карту звичайним користувачам необхідно перемкнутися на клавіатуру “Жабка” в месенджері, ввести суму та підтвердити відправлення, вибравши в Apple Pay або Google Pay необхідну картку Mastercard.

Для отримання переказу потрібно відкрити посилання та обрати картку для зарахування коштів з Apple Pay або Google Pay або ввести номер вручну. Комісія за переказ складає 3 грн.

 

Система Orphus