Ви тут:
Суспільство Україна 

“Марафон, який ніхто не хоче бігти” вже об’єднав понад 35 тисяч учасників з 57 країн: як долучитися

“Марафон, який ніхто не хоче бігти” вже об’єднав понад 35 тисяч учасників з 57 країн: як долучитися

Проєкт створений, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до російської агресії на Сході України. “Марафон, який ніхто не хоче бігти” розпочався в українському Нью-Йорку Донецької області, лише за кілометр від лінії фронту, у день знаменитого Нью-йоркського марафону. За десять днів на забіг заради підтримки України зареєструвалися понад 35 500 учасників.

Нью-Йоркський марафон є однією з найвизначніших подій, яка залучає десятки тисяч учасників з усього світу, повідомили у пресслужбі “Нової пошти”. Однак не всі події привертають стільки уваги. Минуло 7 років, як Росія окупувала Крим і розпочала війну на сході України, окупувала територію двох областей. Півтора мільйона українців стали переселенцями та вимушено покинули свої домівки.

“Нова пошта” заснувала власний нью-йоркський марафон — у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту. Мета забігу — нагадати про війну в Україні.

Для участі в проєкті кожен охочий може завантажити й надрукувати стартовий набір, розміщений на сайті проєкту, і пробігти з ним у будь-якій точці світу. На згадку учасники можуть завантажити цифрову медаль за дизайном Юрка Гуцуляка, лауреата понад ста п’ятдесяти професійних нагород.

“Марафон, який ніхто не хоче бігти” не обмежений у часі. Пробігти можна будь-яку дистанцію, будь-де, будь-коли — сьогодні, завтра чи за тиждень. Участь у марафоні безплатна.

“Аби нагадати світу про війну в Україні, до нас долучилися учасники з п’ятдесяти семи країн! Уявіть, тисячі людей по всьому світу — від американського до українського Нью-Йорків, а також з австралійського мегаполіса Брисбена та шведської столиці Стокгольма, з одного із найнаселеніших міст світу Стамбула та з маленького села Сундой у Норвегії, ― всі вони виказали підтримку нашій країні й продовжують це робити”, — зазначила співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк.

Фото: kiev.informator.ua

Система Orphus Поделиться на fb