Ви тут:
Суспільство Україна 

Лише з поважних причин: Австрія змінила правила в’їзду

Лише з поважних причин: Австрія змінила правила в’їзду

З 22 листопада 2021 року на території Республіки Австрія почав діяти загальнодержавний карантин. У зв’язку з цим Укрзалізниця попереджає пасажирів, які прямують до країни безпересадковими вагонами Київ — Відень, про тимчасово зміну правил в’їзду до країни.

Відтак, в’їзд для громадян України до Австрії можливий за наявності поважної причини. Зокрема, відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля, похорон тощо, повідомили в Укрзалізниці. 

Для пасажирів, які пройшли вакцинацію або одужали від COVID-19 та прямують до Австрії з поважних причин, з 22 листопада 2021 року для в’їзду до країни потрібен:

-або сертифікат про повну вакцинацію, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду (сертифікат про вакцинацію вважається дійсним 9 місяців після останньої дози вакцинації);

-або підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19 (медична довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовою).

Для невакцинованих пасажирів з 22 листопада 2021 року для в’їзду до країни потрібні документи:

-підтвердження негативного результату тесту на COVID-19 (ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду) та обов’язковий 10-денний карантин після в’їзду;

-онлайн-реєстрація подорожі (Pre-Travel-Clearance — PTC, заповнити не раніше ніж за 72 години до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/

Підліткам віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потрібен тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.

Система Orphus