Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Lamborghini та Rolls Royce: Україна вперше передала іноземним колегам докази у вигляді рухомого майна

Lamborghini та Rolls Royce: Україна вперше передала іноземним колегам докази у вигляді рухомого майна

Офіс Генерального прокурора передав компетентному органу Федеративної Республіки Німеччина два автомобілі еліт-класу вартістю понад 1 млн євро на запит про надання правової допомоги у справі щодо міжнародної шахрайської схеми.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

“Наразі відбулася перша з часу приєднання України до багатосторонніх конвенцій у кримінально-правовій сфері, передача доказів у вигляді рухомого майна – автомобілів еліт-класу. Раніше іноземним країнам передавались вилучені з обігу речі, культурні цінності та інші докази”, – зазначила Генпрокурор Ірина Венедіктова.

Компетентні органи ФРН встановили, що Lamborghini Aventador SJV вартістю 621 тисяч євро та Rolls Royce Phantom вартістю 451 тисяч євро придбали коштами, отриманими внаслідок шахрайських дій.

На виконання запиту німецьких колег українські правоохоронці знайшли автомобілі та забезпечили накладення арештів на них в рамках міжнародного співробітництва.

За інформацією Генпрокуратури, розслідуванням встановлено, що схему шахрайства, пов’язану із інвестуванням в неіснуючі фінансові продукти, організували громадяни України.

Фактично ж злочин був вчинений в Німеччині, Болгарії, Сербії та в інших європейських країнах. Більшість учасників злочинної організації наразі викриті та затримані на територіях іноземних держав та в Україні.

Фото Офіс генпрокурора

Система Orphus