Ви тут:
R Суспільство 

Купівля ноутбука: нюанси вибору

Купівля ноутбука: нюанси вибору

Варіативність конфігурацій ноутбуків дає можливість підібрати пристрій під будь-які запити в бажаному ціновому діапазоні. Головне — розуміти, які з характеристик пристрою важливі для тієї чи іншої мети. Щоб швидше визначитися, скористайся зручними фільтрами онлайн-каталогу Lenovo — з ним вибрати та купити ноутбук у Києві та інших містах України набагато простіше. Познач потрібні параметри і порівнюй моделі, підбираючи оптимальний варіант.

Апаратна база

У пристроях Lenovo використовуються процесори Intel або AMD. Кількість ядер, тактова частота та об’єм оперативної пам’яті безпосередньо впливають на продуктивність і багатозадачність лептопа. Для пошуку інформації в інтернеті, роботи з документами, перегляду онлайн-відео, спілкування поштою та месенджерами вистачить 4 ГБ оперативної пам’яті — такі моделі знайдуться у лінійках Lenovo ideapad 1 або Lenovo V. Для постійної роботи з графікою потрібна оперативна пам’ять об’ємом 8 ГБ і більше.

За плавність відображення медіаконтенту відповідає відеокарта, яка буває інтегрованою чи дискретною. Перший варіант цілком підійде для офісних завдань, домашнього користування та навчання. Для комфортного геймінгу, відеомонтажу, створення 3D-анімації та подібних вимогливих до ресурсів завдань краще вибрати пристрій із дискретною відеокартою.

Для швидкого завантаження системи вибирай моделі із SSD-накопичувачем. Сховища до 256 ГБ вистачить для роботи з документами, спілкування та вебсерфінгу. Для інших цілей потрібен пристрій із накопичувачем більшої місткості.

Розмір дисплея

Найбільш популярними є ноутбуки з екраном діагоналлю 14 та 15,6 дюйма. Ці розміри зручні для роботи в регулярних поїздках та далеких подорожах. Якщо пристрій рідко чи зовсім не залишає межі офісу чи кімнати, то вибирай екран із більшою діагоналлю. Лептопи з дисплеєм до 14 дюймів підійдуть тим, хто постійно буває в роз’їздах чи креативно виконує робочі та інші завдання. Екран моделі Lenovo ThinkPad X1 Fold Gen 1 Black може гнутися.

Мобільність та автономність

Чим більша потужність батареї, тим довше ноутбук зможе працювати без під’єднання до електромережі. Плануєш брати лептоп із собою на весь день? Тоді вибирай модель, яка автономно працює шість і більше годин та має опцію швидкого заряджання.

Для максимальної мобільності віддавай перевагу мініатюрним легким пристроям. Таким запитам відповідають моделі Lenovo ThinkPad X13 YOGA 1st Gen або Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL Mineral Grey.

Додаткові опції

Різноманітні порти й розніми ноутбука дадуть можливість підключати різну периферію. Камера високої роздільної здатності та мікрофон забезпечать комфорт спілкування за допомогою відеозв’язку, а інфрачервоний датчик та шторка — безпеку входу в систему та професійні програми. Модуль Wi-Fi гарантує стабільне підключення до інтернету.

Визначайся з пріоритетними параметрами та купуй надійного портативного помічника!

Система Orphus