Ви тут:
Спорт Суспільство 

Кубок Європи: Київ-Баскет здобув перемогу завдяки кидку за 1,8 секунди до фіналу

Кубок Європи: Київ-Баскет здобув перемогу завдяки кидку за 1,8 секунди до фіналу

Українці здобули важку перемогу над Трефл Сопотом.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, кияни провали другу половину першої чверті. Якщо перші п’ять хвилин команди йшли на рівних, то далі гравці Київ-Баскету перестали потрапляти у кільце, тому рахунок з 12:10 перетворився на 22:10.

У другій чверті гості продовжували невдало грати у нападі, намагаючись знайти ключі до агресивної гри у захисті суперника, але водночас підопічні Багатскіса налагодили свою гру у захисті. На початку чверті обидві команди потроху набирали очки, але з рахунку 32:16 вже нашій команді вдався ривок 8:0, який підправив її становище. У результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 34:26.

З показників першої половини варто відзначити слабку реалізацію Київ-Баскету – всього 27,8%, при цьому жоден із 9 триочкових не досяг мети. Трефл Сопот за цей час потрапив 42,8% кидків і 2 з 8 триочкових.

Куди краще наша команда заграла у третій чверті – почалося все з ривку 8:2, потім Томсон та Вудсон потрапили по триочковому, зрівнявши рахунок 40:40. Після цього кияни навіть вийшли вперед на 5 очок, але Трефл Сопот зумів зібратись і до перерви повернути собі перевагу, хоч і мінімальну – 50:49.

Система Orphus