Ви тут:
Спорт Суспільство 

Кращій українській тенісистці відкрили іменну зірку у Києві

Кращій українській тенісистці відкрили іменну зірку у Києві

Найтитулованіша тенісистка України отримала свою іменну зірку на “Площі зірок” у Києві. Спортсменка спеціально для цієї урочистої події завітала у рідну Україну.

Як повідомляє 24 канал, 27-річна тенісистка з Одеси вже давно отримала визнання в Україні та усьому світі. Але от іменної зірки на “Площі зірок” у Києві в Еліни Світоліної ще не було.

2 листопада відбулось урочисте відкриття іменної зірки першої ракетки України. Погода була не найкращою, але Еліна підготувалась до цієї події якнайкраще. На місці події зібралось чимало фанатів бронзової призерки Олімпіади у Токіо, також урочистість не оминули й десяток журналістів. Еліна дуже рідко приїжджає у рідну країну, тому кожна її присутність в Україні завжди максимально поширюється у ЗМІ.

Свої іменні зірки на ці алеї вже мають: Ольга Харлан, Жан Беленюк, Андрій Шевченко, Ганна Різатдінова, Юлія Левченко, Дар’я Білодід, Ілля Кваша, Юлія Джима, Леонід Буряк, Олег Блохін та інші. Нещодавно там відбулось відкриття трьох зірок паралімпійського спорту – Максима Крипака, Олени Юрковської та Віктора Смирнова.

Система Orphus