Ви тут:

Коворкінг – як вибрати свій варіант

Коворкінг – як вибрати свій варіант

Іноді так складається, що працювати з дому не дуже зручно. В квартирі є домашні улюбленці, маленькі діти, рідні люди. В кожного свій настрій, завдання, вподобання, бажання. Хтось дивиться телевізор чи слухає музику, бігає, грається, голосно розмовляє. Робота вимагає сконцентрованості, уважності, логічних, послідовних дій. Коли щось заважає ззовні, то виконати якісно роботу практично неможливо. Тоді в нагоді стане коворкінг https://kharkiv.iteahub.com/, де панує відповідна та надихаюча атмосфера.

Чи підійде будь який варіант?

Відрізняються між собою коворкінги концептуально та за ціною. Тематично можливо виділити місця роботи для:

  • творчих людей,
  • молодих,
  • бізнесових кіл,
  • мам з маленькими дітьми і т.п.

Насправді ідей існує набагато більше. Кожен може вибрати собі той простір, що дозволяє почуватися впевнено, розслаблено, відповідно до певних завдань. Молодіжний коворкінг, зазвичай, має оформлення вільного, легкого стилю, там дозволяється неформальне спілкування, іноді навіть алкоголь. Що стосується ділових людей, то вони винаймають стильні, зручні кімнати з дорогим оздобленням та обладнанням. 

Тарифи і час експлуатації теж відрізняються. На ціну впливає багато факторів, зокрема вартість обладнання, оздоблення, наявність додаткових можливостей, наприклад, різних зон, кухні. Винаймати коворкінг можна як на кілька годин, так і на кілька місяців, залежить від встановлених власниками умов.

На що важливо звернути увагу?

Вибираючи простір для роботи чи творчості, слід врахувати такі фактори:

  • Місце розташування. Якщо є можливість, то краще знайти простір ближче від дому, тоді добиратись швидко, в разі потреби, можна швидко бути вдома, при цьому не витрачати кошти на проїзд.
  • Спільнота. Приєднуючись до коворкінгу, кожен потрапляє в своєрідну спільноту, ніби колектив чи сім’ю. Там можуть бути власні внутрішні правила, різні нюанси, які необхідно підтримувати. Поряд з людьми, що мають схожі інтереси, прагнення та цілі, легше себе стимулювати і мотивувати до нових звершень.
  • Робоча атмосфера, зручності. Тікаючи з дому в інший простір, необхідно мати впевненість в тому, що там буде значно краще. Та, коли поряд працює багато таких же людей, можуть зав’язувати розмови, відносини. В кімнаті не завжди ідеальна температура – то занадто холодно чи спекотно. Тож потрібно подібні нюанси теж продумати, щоб не витрачати час та кошти задарма.

Крім згаданих вище моментів, що важливо згадати про бюджет, який можливо витрачати регулярно, без зайвого навантаження, ще й мати за ці кошти певні бонуси, наприклад, смачну каву, безкоштовний інтернет.

Коворкінг – допомагає налаштуватись на певний лад, знайти нових друзів та ділових партнерів, вирішити важливі завдання спільно з однодумцями. Цю послугу можливо розглядати як альтернативу офісній роботі, нагоду отримати бажані результати.

Перейти до вмісту