Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін призначив нового держсекретаря МВС України

Кабмін призначив нового держсекретаря МВС України

Новим державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України став Юрій Лубкович. 18 листопада Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський представив його колективу апарату МВС України.

Про це повідомили на сайті МВС України.

“Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті КМУ: «Призначити Лубковича Юрія Олеговича державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства», – йдеться у повідомленні.

Довідково: Юрій Лубкович народився у м.Тернопіль, у 2011 роцi закінчив Тернопільський національний економічний університет за спецiальнiстю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Протягом 10 років займав посади державної служби. Має досвід роботи на керівних посадах в обласній державній адміністрації, Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Апараті Верховної Ради України. Проходив спеціальні навчальні курси державних управлінців в Секретаріаті Уряду Канади та Наньянському Технологічному університеті Сінгапуру.

Система Orphus