Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Instagram через боротьбу з ботами оновив систему перевірки акаунтів

Instagram через боротьбу з ботами оновив систему перевірки акаунтів

Instagram просить деяких користувачів надати відеоселфі обличчя з різних ракурсів, щоб переконатися, що користувач – справжня людина, а не бот.

Як повідомляє Еспресо, видання зазначає, що медіаконсультант Мет Наварра оприлюднив скріншоти, на яких Instagram просить зробити відеоселфі – зображення обличчя з різних сторін, щоб підтвердити особу користувача.

The Verge пише, що соціальна мережа бореться з обліковими записами ботів, які можуть залишати спам, ображати людей або використовуватися для штучного збільшення кількості лайків або підписників.

У твіті від Instagram, що належить Meta, йдеться про те, що застосунок просить підтвердити підозрілі облікові записи, що вони люди, а не боти.

“Один зі способів застосування відеоселфі – це коли ми думаємо, що обліковий запис може бути ботом. Наприклад, якщо обліковий запис лайкає багато публікацій або підписується на безліч облікових записів за лічені секунди, відеоселфі допомагають нам визначити, чи є реальна людина за обліковим записом чи ні”, – повідомляє Instagram.

Система Orphus