Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

“Імперії впадуть”: гурт “Бумбокс” презентував нову ліричну пісню та кліп

“Імперії впадуть”: гурт “Бумбокс” презентував нову ліричну пісню та кліп

Новий трек став завершенням трилогії, до якої входять композиції “Ангела” та “ДШ”. У кліпі фронтмен гурту Андрій Хливнюк та всесвітньо відома модель Наталія Гоцій влаштували дуель на шпагах.

Ідею відео втілив у життя режисер Стас Гуренко, пише 24 канал. “Імперії впадуть” – історія про те, як стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. І отримавши цей досвід,  ми несемо його із собою. Іноді людина з’являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти.

Зйомки кліпу проходили у Київській обласній школі вищої спортивної майстерності міста Бровари. У сценах фехтування Андрія Хливнюка та Наталю Гоцій підміняли титуловані спортсмени Влада Харькова та Володимир.

Щодо спільної роботи у кліпі з Наталею Гоцій, Хливнюк каже, що йому було дуже комфортно з нею працювати. Модель зізнається, що за свою кар’єру брала участь у тисячах зйомок, але в кліпі знімалася вперше.

“Головним для мене було виправдати довіру Андрія та Стаса, зіграти переконливо та подолати свій внутрішній стрес. Тому що кліп залишиться назавжди. Це маленьке кіно, і тепер я знаю, як його знімають,” – прокоментувала модель.

Нагадаємо, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентували шостий альбом і кліп “Вільні люди”.

Фото: Новий канал

Система Orphus