Ви тут:
Суспільство 

Гадяцький танцювальний колектив “Модерн” виборов Гран-прі Міжнародного конкурсу

Гадяцький танцювальний колектив “Модерн” виборов Гран-прі Міжнародного конкурсу

З0-31 жовтня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс “Україна єднає світ”. Володарями Гран-Прі у номінації “Хореографія” став зразковий ансамбль танцю “Модерн” (керівник Наталія Берус) студії естетичного виховання Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського.

Середня (10-13 років) і старша (13-15 років) групи колективу на конкурс представили п’ять композицій у народній, сучасній і естрадній хореографії, за що й отримали найвищу оцінку від журі.

Ансамбль “Модерн” працює у стилі синтезу класичної, народної та сучасної хореографії. У його програмі більше 30 хореографічних номерів, серед яких – танці народів світу, сучасні та стилізовані постановки. Сьогодні “Модерн” відомий не лише в Україні, а й за її межами. Його виступи бачили в Польщі, Угорщині, Чехії, де він виступав у рамках фестивалю “Діти у світі танцю”. У рамках програми Днів української культури колектив ансамблю виступав у Кракові, Будапешті, Празі. За вагомий внесок у розвиток національної української культури, високий художній рівень та виконавську майстерність цьому колективу в 2000 році присвоєне звання “Зразковий аматорський колектив”.

Марія Бойко

Фото Наталія Берус

Система Orphus