Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фільми, інтерактивні ігри та вуличні виставки: у Полтаві сформували перелік заходів до акції “16 днів проти насильства”

Фільми, інтерактивні ігри та вуличні виставки: у Полтаві сформували перелік заходів до акції “16 днів проти насильства”

25 листопада у Полтавській міській раді відбулась координаційна нарада щодо планування заходів у рамках кампанії “16 днів проти насильства”, яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня.

“Тема насилля, на жаль, вкрита стереотипами, адже від цього потерпають і чоловіки також. Насилля — це тільки тоді, коли синьці на обличчі. Це у тому числі і булінг у школах. Мені здається, що ця акція має розкрити глибину цією теми”, — наголосила депутатка міської ради Катерина Бабіч.

Нараду ініціювали з метою координації всіх заходів у місті та області, які відбуватимуться в рамках кампанії “16 днів проти насильства”.

Читайте також: В Україні стартувала масштабна акція “16 днів проти насильства”, – Марина Бардіна

Старший інспектор управління превентивної діяльності Роман Дорош зазначив, що поліція Полтавщини готова активно долучатися до всіх заходів.

Зокрема, проводити пояснювальну роботу з громадянами, роздавати буклети та листівки. Патрульна поліція наголосила на готовності відвідувати школи і формі інтерактивної гри розповідати дітям про види насильства та шляхи протидії.

“Ми розробили свій план роботи і хочемо включити його до загального бачення. Готові на всіх етапах підключитися і підтримати кампанію”, — наголосив Роман Дорош.

29 листопада у ЦНАП презентують виставку банерів, яку наступного дня, 30 листопада, перемістять у центр міста — на перехрестя біля ЦУМ.

“Ця виставка супроводжується постерами із зображенням предметів, які як правило взагалі не асоціюються з насильством: іграшки , косметика тощо. Вони розповідають справжні історії, які не залишають байдужим”, — розповіла Катерина Бабіч.

Після цього виставку передадуть до обласної ради, щоб показати у віддалених громадах Полтавщини.

3 грудня благодійний фонд “Світло надії” презентує виставку біля торгівельного центру “Київ”, на якій можна буде побачити портрети жінок, що пережили домашнє насилля і готові про це розповісти. Виставка триватиме з 12:00 до 15:00.

Читайте також: Послання на банері: у Полтаві та Кременчуці проведуть маніфест проти домашнього насилля

Також під час наради обговорили стратегію інформаційної підтримки кампанії. Для висвітлення теми акції обрали розміщення постерів на білбордах та сітілайтах, які почнуть з’являтися на вулицях міста вже відзавтра. Додатково розмістять наліпки з інформацією у комунальному транспорті, в університетах, академіях та гуртожитках.

Обласним медіаресурсам для поширення передадуть цикл соціальної реклами із 16 роликів. На відео відомі, у різних сферах, особистості України висловлюються на тему протидії насильству.

У рамках акції також запланували показ фільму “Розірви коло”, конкурс дитячих малюнків та конкурс відео робіт серед молоді.

Система Orphus