Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Фахівці з 11 громад Полтавщини навчатимуться готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку

Фахівці з 11 громад Полтавщини навчатимуться готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку

240 проєктних команд із громад України беруть участь у новій навчальній програмі “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021” від U-LEAD.

За повідомленням керівниці Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Полтавській області Ірини Балибіної, Полтавщину у навчальній програмі представлятимуть 33 фахівці з 11 територіальних громад, які потрапили до навчальної програми на конкурсній основі.

Це Білоцерківська, Великобагачанська, Глобинська, Гоголівська, Горішньоплавнівська, Карлівська, Кам’янопотоківська, Лубенська, Новоселівська, Опішнянська, Чутівська громади.

Вони вивчатимуть всі особливості життєвого циклу проєктів та під час онлайн-візиту до однієї з успішних громад ознайомляться з найкращими практиками з управління проєктами.

U-LEAD з Європою” розробила комплексний підхід до розвитку спроможності громад. Ми вітаємо команди ентузіастів з усіх 24 областей України, які були відібрані для участі в цій навчальній програмі. Найкращі проєктні заявки, розроблені учасниками, які успішно пройдуть повний цикл програми, отримають право на фінансування за результатами прозорого конкурсу“, – повідомив спеціаліст з питань децентралізації та секторальних реформ Представництва ЄС в Україні Томаш Остропольський.

“Кроки для спеціалістів з управління проєктами” – це комплексна навчальна програма створена для спеціалістів з управління проєктами, проєктних менеджерів у територіальних громадах та орієнтована на покриття базової потреби в знаннях: що потрібно знати, щоб готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку.

Унікальною особливістю навчальної програми “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021” є її учасники. 240 проєктних команд, що об’єднують працівників органів місцевого самоврядування, комунальних установ та громадських організацій, загалом близько 700 учасників! Вони займаються підготовкою та реалізацією проєктів місцевого розвитку в громадах. Попереду 4 місяці важкої, але захопливої та корисної роботи, і ми сподіваємося, що навички та досвід, набуті під час цієї програми, дозволять вам професійно зростати в майбутньому“, – зазначив директор Програми “U-LEAD з Європою” від GIZ Бастіан Файгель.

Система Orphus