Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“EU4Business”: у Миргороді розпочалися тренінги для підприємців

“EU4Business”: у Миргороді розпочалися тренінги для підприємців

1 листопада у Миргороді стартувало навчання для представників малого та середнього бізнесу нашої громади. У безкоштовних тренінгах беруть участь як досвідчені підприємці, так і ті, хто тільки планує розпочати власну справу.

Про це повідомили у міській раді.

За словами заступника міського голови Наталії Молочко, у громаді продовжують втілювати заходи, які сприяють поліпшенню умов для ведення бізнесу. Один із напрямків розвитку є співпраця міської влади із підприємцями. Результати проведеного анкетування для представників малого та середнього бізнесу показали, що для успішного ведення власної справи в період пандемії, потребують проведення навчань і тренінгів.

Реєстрація учасників продовжується за телефонами: 05355 5-47-53, 0500853943, 0683846303  (відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради).

Навчання проходять в конференц–залі ЦНАПу за адресою: м.Миргород, вул. Гоголя, 171/1, в понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю  для досвідчених підприємців. 

Семінари проводяться експертами  німецького проєкту GIZ із наступними презентаціями:

  • “Маркетинг і ваш бізнес”,  
  • “Позиціонування вашого продукту”,
  • “Ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень: перехід в онлайн-режим”,
  • “Реклама і просування в соціальних платформах: бізнес профіль, рекламний кабінет, таргетинг”,
  • “Тендери Прозорро – можливість розвитку будь-якого бізнесу”.

            Навчання для початківців проходиттимуть у середу за  адресою: м. Миргород,                         вул. Гоголя, 171/1, конференц – залі ЦНАПу. В четвер та п’ятницю навчання проходитимуть в читальній залі публічної бібліотеки  ім. Д. Гурамішвілі за адресою: м. Миргород, вул.Незалежності,1. Теми семінарів:

  • “Бізнес-план: що це та для чого потрібен?”
  • «Сталі підходи до ведення бізнесу»
  • «Ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень: перехід в онлайн».

Система Orphus