“Динамо” мінімально поступилося “Барселоні” у Лізі чемпіонів

У 4-му турі групового раунду Ліги чемпіонів “Динамо” у Києві поступилося іспанській “Барселоні”

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Києві на “Олімпійському” впродовж усього матчу невеликою ініціативою володіла “Барселона”, яка була ближчою, аби відкрити рахунок. На 62-й хвилині Ансу Фаті впав у штрафному майданчику киян та вимагав пенальті. Проте, румунський рефері Овідіу Хацеган після перегляду відеоповтору, скасував рішення про призначення одинадцятиметрового – іспанський форвард сам зачепився за ногу захисника “Динамо” Томаша Кендзьори.

Каталонці досягли свого на 70-й хвилині, коли після флангового прострілу Оскара Мінгеси м’яч у ворота переправив Ансу Фаті.

“Динамо” програло “Барселоні” та з 1 очком залишилося на останній позиції в групі D. Каталонці з 6 пунктами вийшли на другу позицію. Лідирує з 12 балами німецька “Баварія”, яка у вівторок переграла у Мюнхені португальську “Бенфіку” – 5:2. Лісабонці з 4 очками опустилися на третю сходинку.

У 5-му турі “Динамо” зіграє 23 листопада у Києві проти “Баварії”.